Представник: Юрій Михайлович НестеренкоДата публікації: 15. Nov (2016)

ПРО ОБОВ’ЯЗКОВЕ НАРКОЛОГІЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ КАНДИДАТІВ НА ДЕРЖАВНІ ТА ВИБОРНІ ПОСАДИ
Ініціатива буде подана ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

25'000
35
Вже підписалися 148
24'852

Ми виступаємо за те, щоб на державні та виборні посади всіх рівнів займали психічно здорові люди, що не страждають на наркотичну та алкогольну залежність. Аналізуючи суспільну поведінку державних чиновників та депутатів всіх рівнів, суперечливих рішень, які вони приймають і тут же скасовують, їх неусвідомленої риторики та істеричного поведінки, складається враження, що вони: або психічно не здорові, або небезпечно залежні від різного роду незаконних наркотичних речовин або ж на їх поведінку впливає надмірне вживання алкоголю й неконтрольоване тютюнопаління. Те, що депутати й чиновники приймають рішення позбавлені будь-якої розумної логіки, а також керуються особистими корисливими мотивами, ігноруючи інтереси держави та громадян України, може вказувати тільки на те, що вони дуже хворі. Всі прекрасно розуміють, що психологічно та фізично здорова людина зазвичай приймає рішення логічні та зрозумілі усіма. Рішення, що спрямовані на зміцнення й розвиток держави. Для того, щоб отримати право керування транспортним засобом або отримати дозвіл на купівлю, зберігання та використання зброї, необхідно, крім іншого, обов’язковий огляд лікаря-нарколога та психіатра. Чому ж тоді ми призначаємо або вибираємо людей, яким належить вирішувати долі, як країни, так і наші з вами, і при цьому ніхто не цікавиться тим, наскільки кандидат здоровий фізично й психологічно? І чи не може він бути контрольований шляхом шантажу з огляду його психологічне здоров’я або пристрасті до наркотичних речовин.

Поступаючи на державну посаду, або подаючи документи на виборну, кандидат автоматично погоджується із тим, що він зобов’язаний пройти медичний огляд у психіатра та нарколога з обов’язковою здачею крові для проведення повного аналізу. Для уникнення можливих фальсифікацій, медичний огляд може бути проведений раптово, а відмова кандидата на його проходження автоматично є визнанням своєї провини і, як наслідок, зняття своєї кандидатури з розгляду на посаду, а також самої посади. Проходження медичного огляду повинно проходити протягом усього періоду, як кандидатського, так і при займаної кандидатом посади. Перевірка повинна проходити раптово і без будь-якого попереднього попередження. Також перевірка проходить в присутності, незалежної комісії, представниками якої є представники громадських організацій. Перевірка психічного стану, а також наркотичної та алкогольної залежності, повинна здійснюватися в клініках або лабораторіях третіх країн або ж їх фахівцями в Україні. У разі, якщо обстеження покаже, що кандидат, або діючий посадовець мають психічні проблеми або є нарко чи алкозалежними, мусять бути негайно виведеними за штат та піддані лікуванню у разі психічного захворювання, а в разі наркологічної залежності звільнені, а проти них має розпочатися слідчі дії, відповідно до статей кримінального кодексу України.

Україна та громадяни країни отримають психічно та фізично здорове керівництво, що усвідомлено працює на благо України, що, приймаючі відповідальні рішення, спрямовує всі свої сили на поліпшення політичного і економічного благополуччя в країні.

Підписалися за ініціативу 148

carusel_fb_golos-1

MiiHolos.ua Гарні новини на вашу електронну пошту!

В нас є багато хороших новин - ми маємо бажання з вами ними поділитись! Введіть свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас листи.

e-mailMailigen
* обов'язкові поля

Що таке MiiHolos.ua?

MiiHolos.ua - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiiHolos.ua, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiiHolos.ua, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.