к початку

МІЙ ГОЛОС ПЕРЕХОДИТЬ НА ДОМЕН MIIHOLOS.UA 15. Oct (2019)

20 жовтня 2019 року українська незалежна платформа петицій Мій Голос переходить на новий домен miiholos.ua

ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПІДРИМУЮТЬ ВВЕДЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ З РОСІЄЮ 27. Dec (2016)

Команда проекту Мій Голос звернулась до депутатів з проханням прокоментувати ініціативу про ввдення візового режиму з Росїєю та іншими країнами СНД. Ми отримали відповіді депутатів ВРУ від різних фракцій. Ознайомитись з ними та проголосувати за ініціативу можна за посиланням: miygolos.org.ua

ВИМОГИ ГРОМАДИ АНДРІЇВСЬКОГО УЗВОЗУ 19. Dec (2016)

- НЕГАЙНО призупинити всі види будівельних робіт (в т.ч. внутрішні) на Андріївському узвозі № 20. Оскільки споруда є комунальною власністю м. Києва, для цього достатньо розпорядження обраного громадою Києва Міського голови Виталий Кличко ЧИТАТИ ВСІ ВИМОГИ

МІЙ ГОЛОС ОРГАНІЗУВАВ КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 02. Dec (2016)

30 листопада в прес-центрі готелю «Козацький» пройшов круглий стіл «Спільнодія громадських організацій з використанням інструментів е-демократії», що був організован незалежною платформою громадських ініціатив «Мій Голос». Основною метою круглого столу стало обговорення інструментів е-демократії за допомогою яких активна частина суспільства, а в першу чергу громадські організації, мають змогу координувати свої зусилля та змінювати країну на краще.

BankID. Все про що ви не встигли запитати 09. Nov (2016)

Система BankID, що надає можливість підтвердити й захистити кожен голос, щ обув відданий за ініціативи, розміщені на незалежній платформі Мiygolos.org.ua, є надійним бар'єром, що всіляким маніпуляціям з голосами.

Однак, проведені нами опитування, показали, що рівень довіри до системи BankID хоч і зростає, але викликає питання, що стосуються його роботи. Ми зібрали ці питання та підготували відповіді, що дозволяють вам остаточно переконатися, BankID проста, легка та надійна можливість вашої ідентифікації в мережі Інтернет.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ

ЗА СКАСУВАННЯ АКЦИЗУ НА ВВІЗ АВТО. НОВА ІНІЦІАТИВА НА ПЛАТФОРМІ МІЙ ГОЛОС 21. Oct (2016)

Кожен з нас має повне право купувати, продавати й користуватися якісним автомобілем, незалежно від того, де він був придбаний. Будь-яке бажання держави заборонити громадянину України робити це, або обмежувати його свободу тими чи іншими постановами-законами, є злочином.

Ми працюємо задля того, аби найцінніші ідеї громадян були втілені у життя! 27. Sep (2016)

Придумати ідею, як змінити ситуацію в країні на краще – цього замало. Необхідно знайти однодумців, переконати тих, хто сумнівається, розповісти якомога більшій кількості людей про вашу ідею, натиснути на депутатів та чиновників, домогтися прийняття закону, указу Президента або постанови уряду.

Ми даємо громадянам України потужний інструмент для втілення їхніх ідей заради поліпшення життя в країні!

carusel_fb_golos-1

MiiHolos.ua Гарні новини на вашу електронну пошту!

В нас є багато хороших новин - ми маємо бажання з вами ними поділитись! Введіть свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас листи.

e-mailMailigen
* обов'язкові поля

Що таке MiiHolos.ua?

MiiHolos.ua - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiiHolos.ua, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiiHolos.ua, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.