МІЙ ГОЛОС ПЕРЕХОДИТЬ НА ДОМЕН MIIHOLOS.UA 15. Oct (2019)

20 жовтня 2019 року українська незалежна платформа петицій Мій Голос переходить на новий домен miiholos.ua


Мій Голос – це українська адаптована версія латвійського порталу ManaBalss.LV, що працює в Україні з вересня 2016 року. Перехід на новий домен – не єдина новина, що очікує користувачів платформи. В рамках проекту за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії впроваджує новий інструмент, який дозволяє залучати до рецензування і редагування петицій експертів у найрізноманітніших галузях. Це дозволить зробити тексти більш грамотними і якісними як з юридичної, так й фактичної точок зору.


Мій Голос впроваджує стандарти якості петицій, що притаманні латвійській платформі та які дозволили ManaBalss.LV стати найбільш ефективним сервісом петицій у світі. З 2011 року, що працює платформа, 44 ініціативи зібрали по 10 тисяч підписів, щоб отримати можливість бути розглянутими органами центральної влади Латвійської Республіки. 29 що дорівнює 66% стали законами або постановами уряду. Це є найвищим показником ефективності електронних петицій у світі. Латвійські політики і чиновники бачать раціональне зерно в пропозиціях співгромадян і підтримують суспільство в його прагненні впливати на розвиток країни.


Такі показники не є захмарними для України. Їх можна досягти приділяючи достатньо уваги якості запропонованих для голосування петицій. Команда платформи Мій Голос запрошує до співпраці експертів у різних галузях для роботи по вдосконаленню текстів петицій. Щоб долучитись до команди, заповніть будь ласка, анкету за посиланням:

АНКЕТА ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ДО ЕКСПЕРТНОГО СЕРЕДОВИЩА МІЙ ГОЛОС


Більше інформації про Manabalss.LV та півпрацію між Мй Голос (Україна) та Mana Balss (Латвія) можна дізнаись за посиланням: ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА