Ми працюємо задля того, аби найцінніші ідеї громадян були втілені у життя! 27. Sep (2016)

Придумати ідею, як змінити ситуацію в країні на краще – цього замало. Необхідно знайти однодумців, переконати тих, хто сумнівається, розповісти якомога більшій кількості людей про вашу ідею, натиснути на депутатів та чиновників, домогтися прийняття закону, указу Президента або постанови уряду.

Ми даємо громадянам України потужний інструмент для втілення їхніх ідей заради поліпшення життя в країні!

Проект Мій Голос – це:

• освітні програми громадянської активності

• десятки громадських організацій, депутати ВРУ, чиновники, які готові лобіювати популярні ідеї, підтримані сотнями тисяч людей

• рекламна та PR-підтримка ініціатив

• портал MiyGolos.org.ua

• експертна підтримка авторів ініціатив

І все це задля того, аби ідеї, підтримані більшістю громадян України, перетворились на рішення органів державної влади.

Портал MiyGolos.org.ua

Портал MiyGolos.org.ua – незалежна платформа громадських ініціатив, на якій кожен громадянин України може розмістити свою ініціативу та збирати підписи для її передачі до Адміністрації Президента, Верховну Раду чи Кабінет Міністрів.

Як це працює?

Ідея – подача ініціативи – експертиза – робота платформи – адвокація, промоція, лобіювання – позитивний результат – імплементація рішень

Про платформу

идентифікація: система гарантує ідентифікацію такого рівня, який не може бути юридично оскарженим, відповідність формулі 1 людина = 1 голос

функціонал: платформа забезпечує користувачам можливість створювати, редагувати та розміщувати ініціативи, організовувати обговорення, збирати підписи, отримувати зворотній зв’язок.

Основоположні принципи створення ініціатив

1. Ініціатива торкається інтересів більшості громадян України

2. Сприяє формуванню відкритого, сталого, демократичного суспільства, економіки та управління.

3. В ініціативі описані конкретні пропозиції щодо вирішення проблеми. Ініціатива має відповідати на питання: «До чого ми прагнемо?», пропонувати конструктивне рішення, спрямоване на всеохоплюючі, сталі зміни.

4. Ініціатива не має містити вимоги, очевидно образливі або неприйнятні в демократичному суспільстві, не повинна порушувати цінності людської гідності, свободи, демократії, рівноправності, правомірності та прав людини, включаючи права меншин.

5. Ініціатива не повинна містити закликів проти осіб, подій чи ідей.

6. Кожна ініціатива має спрямування «за», а не «проти» і є будівничою, а не руйнівною силою.

Що далі?

Щойно ініціатива збере 25 000 підписів, вона отримує статус петиції та передається до відповідного органу державної влади. Але збір підписів продовжується. Підтримка ініціативи громадськими організаціями та лідерами думок, проведення інформаційної кампанії в мережевих та традиційних ЗМІ дає змогу розширити коло осіб, зацікавлених в прийнятті позитивного рішення.

Коли ініціатива набере 200 000 підписів, вона стає досить вагомою для того, щоб від неї неможливо було відмахнутися. В неї з’являються впливові лобісти та депутати, які думають про своє політичне майбутнє, не хочуть втратити голоси 200 000 виборців і через те підтримають її.

Суспільство, об’єднане ідеєю, домагається того, що ідея, викладена в ініціативі, перетворюється на закон, указ президента чи постанову Кабінету Міністрів.