Представник: Дмитро Валентинович ЛубкінДата публікації: 07. Dec (2016)

ВВЕДЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ З РОСІЄЮ
Ініціатива буде подана ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

25'000
38
Вже підписалися 421
24'579

Безвізовий режим з країною агресором надає змогу безперешкодно потрапляти на територію України диверсантам, розвідникам та іншим особам, що шкодять нашій країні. Розпад Росії та хаос, який настане невдовзі на території північного сусіда спричинить багатомільйонний потік біженців, які будуть тікати на територію нашої країни, що може призвести до відміни безвізового режиму з країнами ЄС.

Пропонуємо негайно прийняти закон про візовий режим з Росією та іншими країнами СНД.

Багаторівневий контроль за громадянами Росії та інших країн СНД дозволить покращити криміногенну ситуацію в країні, знизити ризики терористичних актів та зашкодить виникненню міграційної кризи.

Підписалися за ініціативу 421

Новинки ініціатив

Депутати ВРУ підтримують ініціативу06. Mar (2017)

Ще один депутат Верховної Ради України підримав ініціативу про введення візового режиму з Росією.

Ми отрмали листа від Дмитра Добродомова, який не тількі підтримує ініціативу, але й готовий увійти до складу робочої групи з розроблення відповідного законопроекту

Голові ГО «Мій голос»
Д. Лубкіну

Шановний пане Дмитре!

Інформую Вас, що Ваш лист було розглянуто, перепрошуємо, що його розгляд забрав так багато часу.
Хочемо зазначити, що Дмитро Добродомов готовий підтримати ініціативу щодо запровадження візового режиму з Російською Федерацією, адже наші кордони не можуть бути відкритими для громадян країни-агресора, керівництво якої веде активну і нещадну боротьбу проти українського народу. Позиція Дмитра Добродомова стосовно даного питання була і є незмінною, він постійно наголошує про необхідність запровадження візового режиму з країною-окупантом: http://bit.ly/2lS24de

Також повідомляємо, що Дмитро Добродомов готовий увійти до складу робочої групи з розроблення відповідного законопроекту, який зможе забезпечити запровадження візового режиму з країною-агресором.

Щиро вдячні за довіру.

Прес-служба народного депутата

АВТОР: Юрій Михайлович Нестеренко

Збільшується кількість депутатів, що підтримують візи для росіян24. Jan (2017)

До нас продовжують надходити листи підтримки введення візового режиму з РФ.
Сьогодні ми отримали листа від народного депутата України, першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук

«Голові ГО «Мій Голос» Лубкіну Дмитру

Шановний пане Дмитре!

До мене як народного депутата України надійшло Ваше звернення.
Розглянувши звернення повідомляю Вам, що я вважаю за необхідне введення візового режиму з Російською Федерацією, готовий увійти до робочої групи щодо підготовки відповідного проекту Закону України, та готовий його підтримувати.

З повагою,
Народний депутат України,
Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності
Ігор Мосійчук (посв. № 195)»

Ми чекаємо листів від інших депутатів. Але для того, щоб нашім обранцям було легше приймати закон, потрібно надати їм вагому підтримку.

Чим більше підписів, тім гучніше голос громадян.

АВТОР: Юрій Михайлович Нестеренко

Депутати підтримують ініціативу про введення візового режиму з Росією27. Dec (2016)

8 грудня на платформі громадських ініціатив “Мій Голос” була опублікована ініціатива, що закликає громадян України підтримати негайне введення візового режиму з Росією та іншими країнами СНД.

Ми звернулись з офіційними листами до депутатів Верховної Ради України з проханням відповісти на три питання:


1. Ваше особисте ставлення до негайного введення візового режиму з Росією та країнами СНД?


2. Чи готові Ви стати автором закону про введення візового режиму із Росією та країнами СНД?


3. Чи готові Ви голосувати за закон про введення візового режиму з Росією та країнами СНД, якщо ініціативу підтримають 25000 громадян України?


У відповідь ми отримали листи підтримки від депутатів різних фракцій.

Так, Григорій Тіміш, депутат фракції Блоку Петра Порошенка, що був обраний по виборчому округу №203, схвально відповів на всі три запитання.

Також підтримали ініціативу голова депутатської фракції Радикальної партії Олег Ляшко та депутат від цієї ж фракції Андрій Лозовий.

Від фракції політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” ініціативу підтримала перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Ірина Подоляк, що була обрана по виборчому округу №116.

“Запровадження візового режиму з Росією є необхідною, але не достатньою відповіддю агресору. Необхідно визнати Росію окупантом, припинити будь-які дипломатичні та економічні стосунки з Росією та окупованими територіями, встановити режим державного кордону на так-званій лінії розмежування, та змусити Росію заплатити за ті злочини, що вона вчинила на окупованих територіях України.

Для того, щоб це забезпечити депутати фракції «Самопоміч» зареєстрували законопроект «Про тимчасово окуповану територію України» (3593-Д).

Також хочу Вам повідомити, що питання візового режиму регулюється угодою між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації. Дію угоди може припинити КМУ шляхом письмового повідомлення уряду РФ. Угода втрачає чинність через 6 місяців після повідомлення. Жодних рішень Верховної Ради для цього не потрібно. Тому варто вимагати від Уряду України відповідних дій, у тому числі за запропонованим Вами механізмом збору підписів. Зі свого боку буду підтримувати таку ініціативу».

Ми дуже вдячні пані Ірині за слушні зауваження. Сподіваємось. Що у найближчій час у нас на сайті з’явиться нова ініціатива, яка буде адресована вже до КМУ з- вимогою припинити угоду між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації щодо безвізового режиму між нашими країнами.

Не залишили наше звернення без уваги й депутати від політичної партії Народний Фронт. Так депутат від цієї фракції Олександр Сочка ствердно заявив про те, що із Російською Федерацією у нас мусить бути візовий режим за ще він готовий голосувати, якщо буде внесено відповідний законопроект. Стосовно візового режиму із країнами СНД, за його думкою, введення токового потрібно розглядати в кожному окремому випадку. Стосовно авторства закону та його підтримання під час голосування, Олександр Олександрович дав таку відповідь: «Ініціатором ідеї запровадження віз з РФ був спікер парламенту Андрій Парубій. Відповідну заяву він виголосив після захоплення у Росії українського журналіста , співробітника агентства “Укрінформ” Романа Сущенка. Якщо робоча група буде створена у парламенті, готовий допомагати спеціалістам з профільного комітету. Так само я готовий проголосувати, якщо мова йде про РФ. Щодо інших країн – повинна бути окрема дискусія».

Сергій Висоцький, також депутат від Народного Фронту, надіслав дуже змістовну відповідь:

«Як народний депутат України хочу подякувати Вам за Ваше звернення, яким Ви привертаєте увагу до введення візового режиму з Росією та іншими країнами СНД. Як громадський діяч і патріот своєї держави я від самого початку агресії Російської Федерації робив усе можливе для захисту суверенітету України.

В тому хочу поінформувати, що я не лише підтримую ідею та готовий проголосувати за запровадження візового режиму з державою-агресором, але й ініціював відповідні дії разом з іншими народними депутатами. Зокрема, я є співавтором Проекту Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації (№4030 від 05.02.2016)».

Ми дякуємо усім депутатам, що відповіли на наше звернення. Можемо констатувати факт, що у ініціативи про введення візового режиму з країною агресором є дуже непогані перспективи. Наші народні обранці готові підтримати звернення, але їм необхідна наша допомога. Тому, чим більше голосів нам вдасться зібрати, тим скоріше будуть введені візи для росіян.

АВТОР: Юрій Михайлович Нестеренко

carusel_fb_golos-1

MiiHolos.ua Гарні новини на вашу електронну пошту!

В нас є багато хороших новин - ми маємо бажання з вами ними поділитись! Введіть свою адресу електронної пошти, якщо бажаєте отримувати від нас листи.

e-mailMailigen
* обов'язкові поля

Що таке MiiHolos.ua?

MiiHolos.ua - незалежна платформа громадянських ініціатив, за допомогою якої кожен громадянин України, який досяг 18-річного віку, може створити ініціативу і збирати під нею підписи, або підписати вже створену іншими ініціативу, адресовану до різних органів влади.

Кожна ініціатива, що зібрала 25 000 підписів протягом 90 днів , отримує статус петиції і направляється до відповідного органу влади, де розглядається згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України" Про звернення громадян "Щодо електронного Звернення та Електронної петиції».

Ініціатива, що зібрала 200 000 підписів , отримує статус народної ініціативи і стає пріоритетною. Наше завдання полягає у тому, щоб на її основі було розроблено та прийнято закон, указ Президента або постанову уряду.

Персональні дані кожного громадянина України, який проголосував на порталі MiiHolos.ua, верифікуються системою ідентифікації BankID, що дозволяє гарантувати унікальність підпису та унеможливлює фальсифікацію результатів.

Після успішної ідентифікації інтернет-банки надсилають ім'я, прізвище та персональний код особи на MiiHolos.ua, де персональні дані зберігаються в захищених базах даних. Про безпеку дбають банківські системи, відповідальність за захист даних несемо ми. У публічному доступі знаходиться лише ім'я та прізвище. Кожен громадянин України може проголосувати тільки один раз за кожну ініціативу.

Зверніть увагу: після підписання відкликати свій голос неможливо.

Підтримайте ініціативу, яку ви вважаєте гідною вашої уваги, та починайте змінювати країну на краще в один клік.