Мій Голос провів Тренінг-практикум “Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”

“Мій Голос навчив представників громадських організацій користуватись інструментами електронної демократії.

З 20 по 22 жовтня 2017 року у Конгрес-холі Ірпінь відбувся тренінг-практикум “”Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій””. Тридцять представників громадських організацій зі всієї України під керівництвом команди провідних тренерів та експертів, серед яких Анна Валенса, Сергій Лобойко, Павло Бестужев, отримали досвід використання інструментів е-демократії, ознайомились з прикладами використання інструментів в Україні і світі, навчилися проводити адвокаційні кампанії своїх ініціатив у соціальних мережах.

Учасники тренінгу напрацювали шість колективних звернень до різних органів влади – ВРУ, Кабміну та органів місцевого самоврядування, що найближчим часом будуть відкриті для голосування на платформі miygolos.org.ua. Але найбільш важливим результатом тренінгу є те, що осередки е-дем з’являються не тільки в таких містах,наприклад, як Київ чи Харків, а й у Ірпині, Олександрії, Горішних Плавнях тощо.

Організатором тренінгу виступила Громадська Організація Мій Голос в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Тренери, що взяли у часть у ворк-шопі:

Дмитро Лубкін, керівник проекту Мій Голос, експерт з електронної демократії, автор тренінгів з електронної демократії, член Національної Спілки Журналістів України.

Сергій Лобойко, керівник Групи «Електронна демократія» реанімаційне пакету реформ », лідер спільноти« Громадський бюджет Києва », керівник Центру розвитку і Інновацій НаУКМА.

Сергій Карелін, Член ГО «Центр« Ейдос », експерт Групи« Електронна демократія »реанімаційного пакету реформ», Один з розробників проекту «Відкритий бюджет».

Тетяна Маркіна, Віце-президент ВГО «Українська ліга зв’язків з громадськістю» (PR-Ліга), член Всеукраїнської Асоціації Екологічною допомоги (ВАЕД)

Дмитро Хуткий, екперт Групи «Електронна демократія» реанімаційне пакету реформ»

Карина Литвинова, науковий дослідник в галузі державного електронного управління, член Групи «Електронна демократія» реанімаційне пакету реформ»

Павло Бестужев, керуючий партнер / директор агентства з маркетингу інновацій ПАРТНЕРИ, експерт ГО «Нова Країна».

Євгенія Поремчук, Керівник проекту «Розумне місто», експерт Центру розвитку і Інновацій НаУКМА, United Nations Independent Expert on the E-governance у United Nations Development Programme – UNDP, Coach у International Republican Institute (IRI)

Ганна Ємельянова, Юрист, експерт Центру розвитку і та Інновацій НаУКМА

Ольга Бернасовська, автор успішних проектів м.Києва: №174 “Освітлення парку Сирецький Гай” і №3 “Донор крові, відпочинь!”

Мій Голос провів Тренінг-практикум “Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори