ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГО МІЙ ГОЛОС. 2017 рік

Отримані гранти:

2017г. – 12 930 долл США від Посольства США в Україні (Фонд сприяння демократії)
Проект – Тренінг для громадських активістів “Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”

17 грудня
Київ
Команда ГО Мій Голос (Олена Горб, Анна Валенса, Дмитро Лубкін) під час першого Конгресу міських змінотворців (CitiesChangemakersCongress) провела публічне обговорення для учасників конгресу у форматі «Стратегії стейкхолдерів». «Стратегії стейкхолдерів» – унікальна технологія групової дискусії, розроблена методологом проекту – Анною Валенсою. Цей підхід дозволив долучити до обговорення всі зацікавлені сторони та отримати результату вигляді своєрідних дороговказів та інструкцій, згідно яких потрібно діяти, щоб налагодити в містах модель плідної взаємодії між різними стейкхолдерами.

8 грудня
Київ
Голова ГО Мій Голос Дмитро Лубкін провів тренінг на тему “Як впливати та просувати свої ідеї та боротись з корупцією в режимі он-лайн” для учасників “”Школи практичної демократії DRI””, яку реалізує Democracy Reporting International.

28 листопада
На платформі Мій Голос відкрита для голосування ініціатива, що була розроблена учасниками тренінгу “”Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”” ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ У 2021 РОЦІ (Автор: Владислав Дементьєв)

22 листопада
На платформі Мій Голос відкрита для голосування та розпочато збір підписів під ініціативою ВПРОВАДИТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ЗА ПОРУШЕННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ ПРИСЯГИ ТА ЗАКОНУ “ПРО СТАТУС НАРОДНОГО ДЕПУТАТА” (Автор: Орест Борис, слухая тренінгу “Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій” ). Текст ініціативи та пояснювальна записка були підготовлені групю авторів під час тренінгу “”Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”.

20 – 22 жовтня
Команда Мій Голос в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провела для представників громадських організацій триденний тренінг-практикум “Використання інструментів е-дем в діяльності громадських організацій”. За результатами тренінгу слухачі отримали базові знання про основні поняття е-дем та найбільш відомі інструменти е-демократії. Налагодили взаємодію між собою. Отримали навички спілкування та командної роботи. Навчилися створювати тексти ініціатив (петицій) на актуальні теми та отримали навички користування соціальними мережами. Участь для представників громадських організацій була безкоштовною.

23 вересня
Черкаси
Командою ГО Мій Голос (Олена Горб, Анна Валенса, Дмитро Лубкін) проведена перша стратегічна сесія міста Черкаси. Понад півтори сотні активних і небайдужих черкасців віддали кілька годин власного часу, аби місто нарешті визначило напрямки руху і розробило повноцінну стратегію розвитку. Великий і добре підготовлений захід зібрав не тільки представників черкаської влади на чолі з мером і профільних спеціалістів в рамках стратегування, але й понад півтори сотні представників черкаської громади, котрі витратили не менше шести годин свого часу на підготовку бази для розробки подальшої стратегії міста.

20 липня
На платформі ВУМ онлайн, після трьох місяців з підготовки, зйомки та монтажу, стартував курс Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії“”, що був створений колективом Мій Голос у співпраці з Коаліцією з впровадження Е-дем в Україні. Автор та ведучій курсу – голова ГО Мій Голос Дмитро Лубкін. практичний курс з е-демократії орієнтований на найширше коло слухачів, які прагнуть здобути знання з електронної демократії та оволодіти вмінням користуватись інструментами е-дем. Після прослуховування курсу та виконання завдань, слухачі отримують Звання «Досвідчений користувач» та зможуть долучитись до спільнот е-дем з подальшим залученням та можливістю стати агентом змін у країні. Курс складається з 10 занять та бонусної лекції про те, як отримати кошти на свій проект з цифрової демократії. Кожне із занять підготовлено групою авторів. Ви маєте можливість розглянути кожне питання з кількох точок зору. Автори допоможуть слухачам розібратись з тим, що таке електронна (або цифрова) демократія, яким чином та за допомогою яких інструментів можна впливати на органи влади та місцевого самоврядування, одержувати державні послуги, долучатись до процесів керування країною, створити свій проект та змінювати цей світ на краще. Наше завдання – надати практичні знання від відомих українських та міжнародних експертів з е-демокраії, відкриваючи громадянам нові можливості.

5 січня
На платформі Мій Голос опублікована ініціатива до Синодів Української Греко-Католицької Церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату ПЕРЕНЕСТИ ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА НА 25 ГРУДНЯ. Ця ініціатива стала такою, що набрала найбільшу кількість голосів підтримки у 2017 році. 29 листопада, Президент Уогкраїни підписав Закон “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів”, якім запровадив 25 грудня святковим днем з відзначення Різдва Христового.

20 грудня 2016 – 6 березня 2017 року
Підтримку ініціативі щодо введення візового режиму з Росією було надано депутатми Верховної Ради України Григорій Тіміш, Андрій Лозовий, Ірина Подоляк, Олександр Сочка, Сергій Висоцький, Ігор Мосійчук, Дмитро Добродомов.

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГО МІЙ ГОЛОС. 2017 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори