Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії від Мій Голос

онлайн курс, образование, обучение, е-дем

Світ змінюється щохвилини. Інформація розповсюджується миттєво, процеси прискорюються, а життя надає нові можливості впливати на ситуацію замість того, щоб залишатись пасивним спостерігачем.

Наш практичний курс з е-демократії орієнтований на найширше коло слухачів, які прагнуть здобути знання з електронної демократії та оволодіти вмінням користуватись інструментами е-дем. Після прослуховування курсу та виконання завдань, слухачі отримують Звання «Досвідчений користувач» та зможуть долучитись до спільнот е-дем з подальшим залученням та можливістю стати агентом змін у країні.

Курс складається з 10 занять та бонусної лекції про те, як отримати кошти на свій проект з цифрової демократії. Кожне із занять підготовлено групою авторів. Ви маєте можливість розглянути кожне питання з кількох точок зору. Автори допоможуть слухачам розібратись з тим, що таке електронна (або цифрова) демократія, яким чином та за допомогою яких інструментів можна впливати на органи влади та місцевого самоврядування, одержувати державні послуги, долучатись до процесів керування країною, створити свій проект та змінювати цей світ на краще. Наше завдання – надати практичні знання від відомих українських та міжнародних експертів з е-демокраії, відкриваючи громадянам нові можливості.

Матеріал подається у легкій та невимушеній формі, що робить його доступним для слухачів будь-якого рівня підготовки.

Пройти курс можна за посиланням:
https://vumonline.ua/course/e-democracy-workshop/

Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії від Мій Голос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори